Burger restaurace

restaurace burger Burger restaurace burger restaurace Praha Burger restaurace Praha 6 restaurace burger na Praze 6 burger restaurace v Praze 6 burger restaurace na Praze 6 Burger restaurace Prahaburger Prahaburger Praha 6Burger restaurace Dejvice

Křupavá bulka, hovězí maso, lahodná majonéza, čerstvá zelenina a pořádná dávka hranolek. Také máte rádi burger restaurace? Tak to vás rádi uvidíme v naší (nejen) burger restauraci U Pětníka. Náš podnik patří mezi restaurace Praha 6 a je skvěle dostupný městkou hromadnou dopravou, v klidné lokalitě. Na výběr máme z denního menu, pokud si chcete skočit pouze na oběd, i ze stálé nabídky, do které patří zmiňované burgery.

Burger restaurace – proč přijít k nám?

  • Výběr z několika druhů čepovaných piv. Nabídneme vám Plzeň či oblíbené Únětické pivo. Pokud tedy ve vyhledávači často hledáte Plzeňská restaurace Praha, přijďte k nám.
  • Určitě vás potěší i možnost restaurace se zahrádkou, která je otevřena během teplejších měsíců. Možnost sedět na čerstvém vzduchu, užívat si letní sezónu, sluníčko, společnost přátel a dobré pivo, je k nezaplacení.
  • Na své si u nás přijdou i milovníci míchaných nápojů, které máme v nabídce.
  • Interiér naší hospůdky je velmi příjemný a útulný, ve stylu anglického pubu.
  • Dostanete se k nám velmi jednoduše, naše restaurace se nachází v blízkosti metra i tramvajové dopravy.

Burger restaurace – naše nabídka

Nabízíme několik druhů burgerů, ze kterých si vybere každý. Čerstvá křupavá bulka s hovězím masem, doplněna o různé variace. Nabízíme burgery se slaninou, karamelizovanou cibulkou, modrým sýrem, či čedarem. Vždy doplněno čerstvou zeleninou a domácí majonézou. Jako přílohu nabízíme farmářské bramborové hranolky, bramborové hranolky či smažené bramborové lupínky.

Pro vegetariány či ty, kteří si chtějí dát pauzu od masa, nabízíme lahodný vege burger s grilovaným kozím sýrem, marinovanou řepou a karamelizovanými vlašskými ořechy. Domácí majonéza a hranolky jsou samozřejmostí.

Burger restaurace – české speciality

Pokud si chcete dopřát spíše něco z tradiční české kuchyně, tak si u nás určitě vyberete. Ať už se rozhodnete pro naše denní menu, či stálé menu.

Naši zákazníci si velmi oblíbili naši specialitu – olomoucké tvarůžky smažené v pivním těstíčku. K dobrému pivu si u nás můžete dát i další klasiky jako jsou utopenci, u nás nakládaný hermelín s feferonkami, tlačenku, grilované bavorské klobásky nebo tatarský biftek.

Z hlavních jídel vám rádi nabídneme smažený sýr, tradiční svíčkou na smetaně, plzeňský hovězí guláš, vepřové výpečky, kuřecí řízky balené v trojobalu, vepřová játra nebo marinovaný steak z vepřové krkovice.

Burger restaurace – skvělá dostupnost

Výborné jídlo a pití, milá a vstřícná obsluha, točené kvalitní pivo. To není všechno, co vám můžeme nabídnout. Restaurace U Pětníka se nachází ve skvělé lokalitě. Dojdete k nám pešky z metra linky A Dejvická. Hned naproti je i možnost tramvajové dopravy a zastávka Lotyšská.

Okolí čtvrti Bubeneč přímo vybízí k procházkám, které si můžete dopřát předtím, než k nám zajdete, aby vám pořádně vyhládlo, či na naopak na slehnutí. Naše restaurace je ta pravá hospoda Praha, která se nachází širším centru a přesto ve čtvrti plné parků a možností dalšího vyžití.

Budeme se na vás těšit, ať už si k nám skočíte na oběd, či zorganizujete setkání s kolegy či rodinou.

Pin It on Pinterest