Hospoda Praha

hospoda Praha 6 hospoda Praha Hospoda Dejvice hospoda Praha dejvice Hospoda na Praze 6 Hospoda v Praze 6 Hospoda na Praze 6 Dejvice hospoda v Dejvicíchhospoda Praha 6hospoda Prahahospoda v Pražských Dejvicích

Pokud se do vyhledávače chystáte zadat hospoda Praha, tak jste na správném místě a více hledat nemusíte. Restaurace U Pětníka nabízí vše, co od klasické české hospody čekáte. Vynikající točené pivo, tradiční českou kuchyni, skvělou dostupnost v lokalitě restaurace Praha 6 a milou obsluhu. Podívejte se, co všechno v naší restauraci najdete a jaké dobroty nabízíme. Určitě nebudete zklamáni, ať už si skočíte na rychlejší oběd z denního menu, nebo si vyberete delší posezení s přáteli a vyzkoušíte speciality naší kuchyně.  

Hospoda Praha – proč přijít k nám?

  • Restaurace u Pětníka patří mezi nejlepší hospody v Praze. Nabízíme kvalitní českou klasiku, na čepu Plzeň a Únětické pivo.
  • Naše burgery jsou vyhlášené široko daleko. Přijďte ochutnat!
  • Když nám přijdete, ocitnete se v příjemném a útulném interiéru ve stylu anglického pubu.
  • A pokud se vám nechce sedět pouze uvnitř, tak v teplých měsících můžete využít venkovního posezení. Jsme restaurace se zahrádkou.
  • Denně máme bohatý výběr hotovek z denního menu.
  • Pokud neholdujete pivu, můžeme vám nabídnout míchané nápoje.

Hospoda Praha – skvělý výběr piva

K dobré české hospodě patří pořádné pivo. Na čepu vám nabídneme plzeň, a to i ve formě ŠNYT. Pokud tedy hledáte plzeňská restaurace Praha, jste na správném místě. Dále si u nás můžete vychutnat Únětické pivo, konkrétně Únětickou 10, 7 Slamník a nefiltrované Únětice 12.

Pokud pít nemůžete či nechcete, máme tu pro vás připraveno i nealkoholické osvěžení v podobě čepovaného světlého Birellu. Variantou je i ovocná příchuť Birellu pomelo-grep.

Ať už si vyberete jakkoliv, tak u nás určitě uhasíte žízeň. Přijďte si pro svůj půllitr vychlazeného piva a vychutnejte si příjemné chvíle s přáteli, rodinou či kolegy.

Hospoda Praha – naše menu

Většinu našeho jídelního lístku tvoří české speciality. U nás si vyberete, i když si budete chtít dát něco menšího k pivu, nebo naopak přijít na větší jídla.

Nabízíme tradiční chuťovky jako jsou utopenci, nakládaný hermelín s feferonkami, grilované klobásky, tlačenku či tatarský biftek. Mezi našimi návštěvníky jsou také velmi oblíbené olomoucké tvarůžky smažené v pivním těstíčku.

Z hlavních jídel vás určitě zasytí naše tradiční svíčková na smetaně, smažený sýr s pažitkovými bramborami, plzeňský hovězí guláš, vepřové výpečky či kuřecí řízky smažené v trojobalu.

Nabízíme i bohatý výběr z denního menu, kde najdete syté polévky i několik hlavních jídel. Na závěr si můžete dát i sladkou tečku jako dezert.

Hospoda Praha – výběr burgerů

Jsme i burger restaurace. Nabízíme několik druhů burgerů včetně jednoho vege burgeru. Naše burgery se skládají z hovězího masa, křupavé bulky, čerstvé zeleniny a domácí majonézy. Jako přílohu nabízíme bramborové hranolky, farmářské bramborové hranolky a smažené bramborové lupínky. Ve vege variantě najdete grilovaný kozí sýr a marinovanou červenou řepu.

Hospody v Praze jsou různé, ale restaurace U Pětníka je originál. Čeká na vás gastronomický zážitek, příjemná obsluha i útulný interiér. Těšíme se na vás!

Pin It on Pinterest