Plzeňská restaurace Praha

Plzeňská restaurace Praha 6 Plzeňská restaurace Praha Plzeňská restaurace Dejvice Plzeňská restaurace Praha dejvice Plzeňská restaurace na Praze 6 Plzeňská restaurace v Praze 6 Plzeňská restaurace na Praze 6 Dejvice Plzeňská restaurace v DejvicíchPlzeňská restaurace Praha 6Plzeňská restaurace PrahaPlzeňská restaurace v Pražských Dejvicích

Pokud zadáváte do vyhledávače Plzeňská restaurace Praha, tak Restaurace U Pětníka je pro vás ta pravá volba. Svým zákazníkům nabízíme kvalitní čepovou Plzeň i další speciality na čepu. Najdete u nás výběr ze stálého menu, i denní menu, kde je bohatý výběr hlavních jídel, polévek i bezmasých variant. Hospůdka U Pětníka je ta správná Plzeňská restaurace Praha.

Plzeňská restaurace Praha – proč k nám?

  • Hledáte plzeňskou restauraci na rychlejší oběd z poledního menu, nebo si chcete užít delší posezení s přáteli u dobrého piva a jídla? Nabízíme obě varianty.
  • Nabízíme výběr z několika druhů piva, kromě plzně u nás najdete i čepované Únětické pivo. Pro ty, kteří alkohol nechtějí i zrovna nemůžou, tu máme připravený točený Birell nebo naše kvalitní, s láskou dělané domácí limonády.
  • Restaurace U Pětníka je vyhlášená tradiční českou kuchyní, ale jsme i burger restaurace. Vybere si u nás každý.
  • Útulný interiér ve stylu tradičního anglického pubu.
  • V teplých měsících možnost venkovního posezení. Naše restaurace se zahrádkou vás v letních dnech určitě potěší.

Plzeňská restaurace Praha – skvělá dostupnost

Jednou z našich výhod je také skvělá dostupnost. Naše plzeňská Restaurace se nachází v blízkosti Vítězného náměstí, tedy na trase metra A zastávky Dejvická. K dispozici je také autobusová a tramvajová doprava, hned vedle restaurace je zastávka Lotyšská.

Plzeňská restaurace Praha – kam vyrazit v okolí?

U Pětníka patří mezi top restaurace Praha 6, a to nejen díky skvělé lokalitě, ale i rychlé a milé obsluze a samozřejmě skvělému výběru jídla. Po návštěvě naší plzeňské restaurace se můžete vydat na procházku po příjemné pražské čtvrti, nebo si dojít do nedalekého parku Stromovka na delší vycházku.

Plzeňská restaurace Praha – bohatý výběr piva

Máme na výběr několik druhů čepovaného piva. Kromě plzně, kterou si můžete vybrat i ve formě ŠNYT, nabízíme Únětickou 10, 7 Slamník. Dále čepované Únětice 12 nefiltrované. Pokud neholdujete alkoholu, či zrovna nemůžete pít, máme pro vás na čepu připraveno i nealkoholické pivo Birell světlé a ovocnou variantu pomelo-grep.

Pokud máte tedy chuť na pořádný půllitr vychlazeného piva, dorazte k nám do Restaurace U Pětníku, kde na vás už čeká příjemná obsluha a bohatý výběr z menu.

Plzeňská restaurace Praha – menu  

Hledáte příjemnou a útulnou restauraci, kde můžete posedět s přáteli u dobrého piva, vyrazit na rodinný oběd, nebo třeba oslavit narozeniny? Plzeňská restaurace U Pětníka je tu pro vás. Naše nabídka uspokojí téměř každého, především pak milovníky tradičné české kuchyně.

Najdete u nás klasiky jako nakládaný hermelín, utopence, tlačenku, tradiční svíčkovou na smetaně, guláš, či řízečky. Na své si přijdou i milovníci burgerů, pro které máme na výběr z více variant.

Plzeňská restaurace Praha – denní menu

Náš podnik uspokojí i ty, kteří hledají denní menu a chtějí si dopřát oběd. V našem denním menu je na výběr ze dvou polévek, těšit se můžete na krém či vývar. Bohatá je i nabídka hlavních jídel, a to včetně sladké tečky na závěr, kterou si můžete dopřát jako dezert. Pokud tedy hledáte místo hospoda Praha, přijďte za námi!

Pin It on Pinterest