Restaurace Praha

restaurace Praha 6 restaurace Praha restaurace Dejvice restaurace Praha dejvice restaurace na Praze 6 restaurace v Praze 6 restaurace na Praze 6 Dejvice restaurace v Dejvicíchrestaurace Praha 6restaurace Praharestaurace v Pražských Dejvicích

Oblíbená restaurace Praha 6, to je hospůdka U Pětníka v Bubenči. Můžete se těšit na kvalitní čepované pivo, českou klasiku, ale i burgery a další speciality. Rádi vás přivítáme v naší restauraci s útulným interiérem, kam si můžete skočit na oběd z poledního menu, nebo si vychutnat delší čas s přáteli a rodinou u dobrého jídla a pití.

Restaurace Praha 6 – proč k nám?

  • Skvělá dostupnost restaurace na Praze 6. V blízkosti metra Dejvická a tramvajové dopravy.
  • Jsme restaurace se zahrádkou, takže se můžete těšit na venkovní posezení v teplých měsících a pivo si vychutnat na čerstvém vzduchu.
  • Na čepu máme výběr z několika piv. Dále u nás najdete i širokou nabídku míchaných nápojů a nealkoholických nápojů, jako jsou domácí limonády a točený Birell.
  • Útulný interiér ve stylu anglického pubu. K doladění atmosféry vám z menu nabídneme i Fish & Chips.
  • Kromě české jídelní klasiky vám nabídneme i vynikající burgery z hovězího masa. Jsme i burger restaurace.
  • Hledáte místo na své pracovní obědy? U nás nabízíme polední menu, kde je na výběr z několika specialit, včetně polévek a sladké tečky na závěr.

Restaurace Praha 6 – skvělá lokalita

Naše restaurace Praha 6 se nachází ve skvělé lokalitě pražských Dejvic. Najdete nás v blízkosti metra Dejvická a pěšky jste u nás zhruba za 10 minut. Restaurace U Pětníka se nachází i v blízkosti tramvajové zastávky Lotyššská.

V okolí restaurace je množství příjemných parků a možností k vycházkám. Zmínit můžeme i oblíbený park Stromovka, ze kterého k nám můžete dorazit pro osvěžení po delší procházce, nebo naopak do parku vyrazit na slehnutí po jídle. Ať se rozhodnete jakkoliv, u nás na vás bude čekat příjemná obsluha a rádi vám cokoliv vysvětlíme a poradíme s výběrem. Pozitivní recenze našich spokojených zákazníků mluví za vše.

Restaurace Praha 6 – naše nabídka

Pokud hledáte správnou hospoda Praha, jste na dobré adrese. Nabízíme především české speciality a české pivo na čepu. Na co se u nás můžete těšit?

Svoji gastronomickou cestu můžete začít něčím klasickým k pivu. Nabídneme vám utopence, u nás nakládaný hermelín s feferonkami, grilované klobásky, tatarský biftek či tlačenku.

Restaurace Praha 6 – česká klasika vítězí

Z hlavních jídel si potom můžete vybrat mezi tradiční svíčkou na smetaně, dále nabízíme smažený sýr s pažitkovými bramborami, a další lahůdkou pro milovníky smažených jídel jsou kuřecí řízky v trojobalu. Nabídneme vám plzeňský hovězí guláš či vepřové výpečky. Naši zákazníci si také oblíbili olomoucké tvarůžky smažené v pivním těstíčku. Další speciality najdete v našem menu, včetně aktualizovaných poledních menu. 

Pin It on Pinterest