Restaurace se zahrádkou

restaurace se zahrádkou Praha 6 restaurace se zahrádkou Praha restaurace se zahrádkou Dejvice restaurace se zahrádkou Praha dejvice restaurace se zahrádkou na Praze 6 restaurace se zahrádkou v Praze 6 restaurace se zahrádkou na Praze 6 Dejvice restaurace se zahrádkourestaurace Praha 6restaurace se zahrádkou Praharestaurace se zahrádkou v Dejvicích

Pokud preferujete restaurace se zahrádkou, tak hospůdka U Pětníka je ten pravý podnik pro vás. V teplejších měsících je u nás možné posedět venku, na čerstvém vzduchu, kde se můžete vychutnat chlazené pivo, tradiční českou kuchyni nebo burger. Nacházíme se v lokalitě restaurace Praha 6, v blízkosti metra Dejvická a rádi vás U Pětníka přivítáme. Restaurace se zahrádkou je na letní posezení to nejlepší!

Restaurace se zahrádkou – proč k nám?

  • Jsme restaurace se zahrádkou, takže u nás najdete příjemné útočiště během letních měsíců, kdy si budete chtít skočit na pivo a dobré jídlo.
  • Na výběr máme několik druhů piva, a to i nealkoholického.
  • Pokud vás neláká varianta restaurace se zahrádkou, tak můžete čas trávit uvnitř, v příjemném interiéru ve stylu anglického pubu. K doladění atmosféry vám můžeme nabídnout i tradiční anglický pokrm Fish & Chips.
  • Najdete u nás i polední menu. Každý den velký výběr z jídelního lístku, včetně poctivého vývaru a sytého polévkového krému. Můžete zvolit i bezmasou či sladkou variantu.
  • Jsme i burger restaurace, takže u nás naleznete i nabídku burgerů s hovězím masem.
  • Pokud do vyhledávače zadáváme restaurace Praha 6, tak více nemusíte hledat. Nacházíme se v lokalitě Dejvic v blízkosti metra i tramvajové dopravy.

Restaurace se zahrádkou – Naše nabídka

Naše menu potěší především milovníky tradiční české kuchyně a burgerů. Co u nás najdete? Na výběr máte vždy z poledního menu a samozřejmě naší stálé nabídky, včetně speciálního menu.

Nabídneme vám tradiční chuťovky k pivu i hlavní jídla. Stačí si jen vybrat. Na začátek si můžete zvolit například u nás nakládaný hermelín s feferonkami, utopence, tlačenku, klobásky či tatarský biftek.

Pokud si chcete vychutnat hlavní chod, přijďte k nám na tradiční svíčkovou na smetaně, plzeňský hovězí guláš, který můžete zapít čepovou plzní. Milovníky smaženého jídla potěší smažený sýr s výbornými pažitkovými bramborami či kuřecí řízky smažené v trojobalu. Dále jsou v menu vepřové výpečku a našimi zákazníky velmi oblíbené smažené olomoucké tvarůžky se slaninou, zabalené v pivním těstíčku. Další nabídku najdete v našem menu.

To vše si lze vychutnat v naší restauraci se zahrádkou.

Restaurace se zahrádkou – Nabídka burgerů

Chcete změnu, nebo jste milovníkem burgerů? U Pětníka si vyberete i z nabídku burgerů. Základem je vždy křupavá bulka, hovězí maso, čerstvá zelenina a domácí majonéza. Jako přílohu vám nabídneme bramborové hranolky a smažené bramborové lupínky. Máme připravený i vege burger s lahodným grilovaným kozím sýrem doplněným o marinovanou řepu a samozřejmě zeleninu s domácí majonézou.

U Pětníka je ta správná hospoda Praha, která naplní očekávání všech strávníků.

Restaurace se zahrádkou – Jaké máme pivo?

Jsme plzeňská restaurace Praha, takže na čepu najdete plzeň. Dále vám nabídneme Únětickou 10, 7 Slamník a čepované Únětice 12 nefiltrované. Není nad posezení v restauraci se zahrádkou s dobrým pivem na stole a přáteli u stolu.

Pokud zrovna nemůžete pít, nebo alkoholu celkově neholdujete, nabízíme točený světlý Birell i jeho ovocnou variantu. Další možností je pak s láskou dělaná domácí limonáda podle aktuální nabídky.

Těšíme se na vás!

Pin It on Pinterest